מקום לחתונה קטנה ביפו: מה חייב להיות בו? הצ׳ק ליסט המלא

by admin

אם אין לכם יותר מדי ניסיון בתחום האירועים, אתם ודאי חשים חוסר ביטחון מסוים במהלך החיפוש אחר האולם המושלם עבור החתונה שלכם. איך יודעים איזה מקום הכי יתאים לכם ויהיה איכותי ובסטייל? הפרמטרים שכדאי לבדוק

זהו, התפזרתם, התלבטתם ואירוע החתונה שלכם מתחיל לקבל כיוון. בדיוק בימים אלה, החלטתם להתחיל ולחפש מקום לחתונה קטנה ביפו, אבל אף אחד לא סיפר לכם שזה לא כזה פשוט. סביר להניח שאין לכם יותר מדי ניסיון בתחום האירועים ואתם חשים חוסר ביטחון מסוים במהלך החיפוש אחר האולם המושלם. אתם לא לבד, כמותכם, עוד המוני זוגות חיפשו ובדקו וכמעט סגרו ושוב חיפשו.. והתקשו לבחור במקום אחד, שיבטיח שהאירוע שלהם יתקיים בדיוק כפי שחלמו, דמיינו וקיוו שיהיה. כן, זה ביג דיל. על אף שכרגע הכל נראה לכם דרמטי מכפי שהוא, בחירת האולם לחתונה היא אחת ההחלטות שהן באמת קריטיות להצלחת האירוע, וחשוב לעשות אותה נכון. אז אנחנו כאן כדי לעזור – הכנו רשימה של דברים שחייבים להיות ולאפיין את האולם שאתם בוחרים בו לחתונה האישית שלכם.

 

מה צריך להיות באולם שתתחתנו בו כדי שתהיה חתונה מושלמת?

 

סטייל וקסם מיוחד

 

אתם הרי לא מחפשים סתם מקום גנרי לקיים בו את האירוע שלכם, אלא שפניכם אל עבר מקומות מיוחדים לחתונה ביפו. קודם כל, תשמחו לשמוע שעצם הבחירה ביפו כבר מוסיפה ערך של ייחודיות, כבר מעצם המיקום המיוחד, האותנטי, זה המשלב בין מזרח ומערב, בין ים לבתי אבן, בין ישן לחדש, ובין סגנונות שונים מאוד. העניין האקלקטי הזה שבעיר הזו, שמאגדת במקום אחד כל כך הרבה מגוון, הוא כבר משפיע לטובה על אולם האירועים שימוקם שם, הרי שאי אפשר לנתק את הפנים מהחוץ, והאווירה המיוחדת של יפו היא כבר בילט אין בחתונה שלכם. עם זאת, כן חשוב שבמקום יהיה סטייל עדכני ושיקי, שהעיצוב בו יהיה מושקע עד הפרטים הקטנים ביותר. החל מפריטי ריהוט כמו שולחנות וכיסאות ועד לגופי תאורה מיוחדים, ופריטי דקורציה כמו תמונות ועוד. עוד יותר חשוב – שהסגנון הזה ידבר אליכם. אחרי הכל, אתם הם הכוכבים הראשיים בהצגה, והתפאורה חייבת לשבת עליכם בול. בחירה בסגנון שאינו מתאים לכם עלולה לפגוע באותנטיות של האירוע ואף באווירה. הישארו נאמנים לעצמכם עם כל בחירה שאתם עושים בנוגע לחתונה.

 

מספיק מרחב אבל גם לא יותר מדי

 

אם בחתונה קטנה עסקינן, הגודל של האולם בו ייערך האירוע הוא חשוב יותר ממה שאולי שיערתם. לגודל המתחם ולפריסת החללים יש חשיבות רבה מאוד על התנהלות האירוע ויותר מכך, על האווירה שתהיה בחתונה שלכם. אווירה היא תוצר של כמה גורמים יחד, לרבות סגנון ואופי העיצוב במקום, המוזיקה המתנגנת ברקע וכן – גם הגודל של החללים. כאשר מדובר באירוע מצומצם, חשוב שכל המשתתפים יתקשרו זה עם זה, על מנת לתמוך באווירה החמימה, האינטימית והמשפחתית, ולשם כך, חשוב שהחלל יכיל את האורחים בנוחות, אך ישמור אותם יחסית קרובים זה לזה. במילים אחרות, אם עד כה כשבחנתם אולם דאגתם רק שלא יהיה לאורחים שלכם צפוף (דאגה לגיטימית וחשובה אף היא), כדאי לתת את הדעת גם לצד השני של המטבע, ולוודא שגם לא יהיה להם מרווח מדי, מה שעלול לגרום להם להתפזר ופחות לתקשר אחד עם השני.

 

חניה נוחה 

 

כבר השכלתם לבחור מיקום מרכזי עבור החתונה שלכם, וזהו צעד מבורך, שיגביר את אחוזי ההשתפות באירוע, וגם את שביעות הרצון של המשתתפים. הרי כשאנחנו מקבלים הזמנה לחתונה במיקום מרוחק ומסורבל להגעה, קיימת סבירות שנוותר על השתתפותנו. עם זאת, חשוב לדאוג לנוחות ההגעה של האורחים עד הרגע שהם פוסעים בשער המקום. בערים מרכזיות כמו תל אביב ויפו לא פשוט למצוא סתם ככה חנייה ברחוב, ולכן, אם בחרתם באולם אירועים במיקום כזה, חשוב שיהיה בו גם חניון צמוד ומוסדר עבור האורחים שלכם.


קייטרינג ברמה גבוהה

 

אתם יכולים להשקיע מאוד בעיצוב האולם, במתנות לאורחים ובשאר פינוקים, אבל חשוב שנשים את זה על השולחן – האירוע שלכם ישפט קודם כל דרך האוכל שיוגש בו. אולמות אירועים שונים מציעים שירותי קייטרינג שונים, ובואו נעשה לכם את זה פשוט – אם קשה לכם להכריע בין אולם אחד לאחר, בחרו את זה שהאוכל בו הוא ברמה הגבוהה ביותר.

 

אנשי קשר זמינים ואדיבים


לא נגזים אם נאמר שהנהלת האולם, כלומר אנשי הצוות שיועמדו לרשותכם לאורך תהליך הפקת החתונה, עומדים להיות החברים הכי טובים שלכם בתקופה הקרובה, או לפחות האנשים הכי קרובים למפיקי האירועים ששכרתם את שירותיהם לניהול הפקת החתונה. מומלץ לבחור באולם אירועים שנציגי השירות שלו הם הזמינים והאדיבים ביותר, כאלה שתרגישו נוח לפנות אליהם בכל עניין, בדרך לאחד האירועים החשובים בחייכם, אם לא ״ה-״.

 

קשר עם ספקים איכותיים

 

באולמות אירועים רבים נוהגים לעבוד באופן קבוע עם ספקים שונים, לרבות שף וחברת קייטרינג, צוותי הגברה ותאורה, מעצבי פנים וכו׳. אם חשוב לכם שהאירוע שלכם יופק ברמה הגבוהה ביותר, וללא תקלות, בדקו מיהם הספקים העיקריים שהמקום עובד מולם. אם מדובר בספקים איכותיים, הוסיפו עוד נקודות לטובת המקום.


מערכות סאונד ותאורה מתקדמות

 

אלמנטים שעלולים להיות ״שקופים״ עבור אנשים שאין להם קשר של ממש עם תחום הפקת האירועים, הם המתקנים המשמשים את המקום, לרבות מערכות סאונד ותאורה, שיש להן חשיבות על בכל הנוגע לאיכות, לנראות ולשמע באירועים. כדאי לבדוק את הנושא ולבחון את איכות המערכות הטכניות של המקום. עוד עניין שיסייע לכם לבחור במקום הטוב ביותר.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES