אירוע עסקי ביפו-תל אביב

אירוע בלוקיישן הכי מיוחד בארץ 

מפיקי אירועים שמבינים עניין, יודעים שברגע שיש לוקיישן מנצח, הדרך לאירוע מוצלח כבר סלולה. אז מה דעתכם להפיק אירוע עסקי או אירוע חברה במקום הכי וואוו בארץ? דמיינו לעצמכם קבלת פנים על גג עם נוף המשלב בין הלבונטין היפואי לבין האורבניות התל אביבית, מוקף בתי אבן עתיקים שמתחלפים בגורדי שחקים הייטקיסטים. בין שהאורחים שלכם מגיעים מהארץ ובין שמדובר במוזמנים מיוחדים מחו״ל – קשה להתחרות באפקט הזה. אין יותר ישראלי ואותנטי מהשילוב הזה.

מיד לאחר קבלת הפנים על הגג, האורחים יורדים לחלל המרכזי הפנימי לארוחה, הרצאה, ריקודים או כל מה שיש בתוכנית שלכם. החלל מעוצב בסגנון חם ובסטייל יוצא דופן, כאשר המעצבים עשו הרבה כבוד לבנייה המקורית של המקום, לרבות קשתות האבן המעטרות אותו מבפנים ומוסיפות לוייב האוריינטלי המקומי. 

אם אתם מחפשים מקום שיסגור לכם את כל הפינות, יקשר אתכם עם כל הספקים הכי טובים, יספק לכם שירותי קייטרינג ובר מהשורה הראשונה ופשוט יניח לכם לישון בשקט בימים שלפני האירוע – הגעתם למקום הנכון. 

אז מיקום מרכזי ונוח – צ׳ק. עיצוב בסטייל של השמחות – צ׳ק. אוכל ואלכוהול, ציוד הגברה ותאורה מקצועי, וצוות שמחכה להגשים איתכם כל ויז׳ן – הכל מחכה לכם בלורנס. בואו לראות ותבינו על מה אנחנו מדברים.

    שנפגש? קפה או דרינק עלינו (:

    גם רק שאלות זה בסדר...