ברוח התקופה: מקומות לאירועים קטנים הם הדיבור

אם אתם מתכננים להתחתן בקרוב, סביר להניח שתערכו חתונה קטנה, עם מספר מוגבל של אורחים. לאירוע קטן ישנם יתרונות רבים – מאווירה אינטימית ומשפחתית ועד השקעה בקולינריה. אירוע חתונה או עסק – הוא המקום המושלם גם אם הייתם בעבר 

 

חובבי ז’אנר האירועים הגרנדיוזיים, עם מאות עד אלפי אורחים, מוסיקה מחרישת אוזניים והרבה פרצופים זרים שמעולם לא הכרתם וכנראה לא תכירו … אחרי השנה האחרונה הבנתם גם מה אירופה ומקומות שונים בארה”ב הבינו זה מכבר – אירועים קטנים הם הדבר האמיתי.

 

בימים אלה, גם אם תרצו לארגן אירוע גדול ומפוצץ, כנראה שלא תוכלו להפיק אחד כזה, מכיוון שהחוקים שחודשו בעקבות מכת העטרה אינם מאפשרים התכנסות על מעמד כזה סוּלָם. אך אין צורך לדאוג מכיוון שתעמיקו בתכנון האירוע המצומצם שלכם ובוודאי במהלכו ולאחריו – תבינו שהאיכות עולה על הכמות, שהאותנטיות ורמת ההפקה, האוכל, העיצוב והמוסיקה יכול רק להתרומם ולהפיק אירוע מהסוג המשובח והטוב ביותר.

 

 

חתונות קטנות, אינטימיות ומשפחתיות כמו באירופה

 

אז האירופאים הבינו את זה כבר מזמן, וברוב המקרים הם עורכים אירועי חתונה קטנים, שלעתים קרובות נערכים אפילו בחצר או בבית ההורים של אחד הזוגות הנשואים. קשה להתחרות בקסמי המסיבה באווירה ביתית ואינטימית, אם כי בישראל, להיות מציאותיים, גם אם יצטמצמו למאה אורחים, ככל הנראה בתי ההורים לא יוכלו להכיל את האירוע. המלצתנו, כחלק מחיפוש מקומות לאירועים קטנים , נסו למצוא את מתחם האירועים שיצליח להעניק את התחושה הביתית והחמה ביותר.ישנם מקומות המעוצבים בסגנון עתיק, באווירה מזרחית וגם אם הם מרווחים יחסית, הם מצליחים להעניק תחושת קרבה ונעים, שיכולים לתרום רבות להצלחת האירוע שלכם. אם תחליט לצאת לחתונה קטנה, תיהנה מהטבות נוספות כמו העובדה שכל אחד מהאורחים שלך ישמח להגיע לאירוע, ותשמח להשתתף, כמות הביטולים תפחת (פחות מוזמן = פחות ביטולים). עוד על כל מה שהולך לקרות ביום המיוחד שלכם, ובגדול – תיהנו מערב מלא אהבה, אותנטי ומשפחתי, שחתונה גדולה לא הייתה יכולה לספק לכם באותה צורה.

 

 

הביקוש למקומות חתונה קטנים הולך וגדל, אל תירדם בשמירה

 

אז החלטתם ללכת על זה ולתכנן אירוע מצומצם ואיכותי, שהזיכרונות ממנו ילוו אתכם לאורך שנים. חשוב לדעת, זה אולי נראה כאילו רק אתם חושבים על הכיוון הזה, אבל ישנם עוד אלפי, ואולי עשרות אלפי זוגות שנמצאים בדיוק באותו המצב. הבעיה שיכולה להיווצר היא שמאחר ובארץ אין היצע גדול במיוחד של מקומות לאירועים קטנים, ובמיוחד חסרים כאלה באזור המרכז, שהוא מצד שני מבוקש מאוד. במילים אחרות, אם אתם מתכננים להינשא בקיץ הקרוב – מומלץ למהר ולאתר מקום, וכמובן לשריין תאריך במהירות ובהחלטיות. אם מצאתם מקום שאתם אוהבים בוודאות, מתחברים לאופי שלו, לעיצוב, לקייטרינג ולצוות המקום, קחו בחשבון שכל התלבטות והתמהמהות לגבי התאריך עלולה לגרום לכך שהתאריך ייתפס על ידי זוג אחר. שוב, זה אולי נדמה כאילו הקורונה הקפיאה רק את החתונה שלכם, אבל יש עוד רבים כמותכם, במירוץ אחר אולם האירועים המושלם לקיץ הזה.

 

 

הכל בקטן ומצומצם – גם אירועים עסקיים

 

במהלך השנה האחרונה המוני כנסים ואירועים עסקיים הוקפאו או בוטלו, שכן אירועים מסוג זה לרוב מכילים מספר גדול של משתתפים. אז לכאורה, אפשר לנשום כעת לרווחה ולחזור לתכנן אירועים מסוג זה, אך יש לקחת בחשבון שגם הם לא יכולים להיות המוניים ולהכיל יותר מכמה מאות של מוזמנים. אם אתם מחפשים מקום לאירוע עסקי, כנס, הרצאה חשובה, השקה של מוצר חדש ועוד, כדאי להתחיל ולשריין מקום לחודשים הקרובים, שכן זוהי שעת ההתעוררות גם של העסקים, ומסתמן שבקרוב כולם יקבלו היתר לקיים אירועים שונים. גם באירועים עסקיים חשובה מאוד האווירה, הסטייל וכמובן האוכל המוגש במהלכם, ולכן כדאי לבחור במקום שיספק לכם את המענה הטוב ביותר לכל הפרמטרים הללו, ושתוכלו להתנהל באירוע עצמו, וגם בימים 

המלחיצים שלפניו, בראש שקט.

 

 

חתונה או אירוע עסקי – מצאנו את המקום המושלם 

 

So as mentioned, whether you are planning a wedding or you are working on an important business event, there are parameters that you should strive for and look for the place that will meet as many of them as possible. The Lawrence BallroomIn Jaffa, may meet all your expectations and goals. First, it is an unusual ancient stone structure, from the Ottoman period, with the famous arches of Jaffa. Your guests enter such a place and something is already happening in their hearts. If that’s not enough, there are hamara corners, an Arab cafe and a dance floor that looks like it’s part of a luxurious old villa that you would be happy to live in. Above all this lies a crazy roof overlooking the breathtaking view of Jaffa, which is unparalleled at night, but also in daylight not bad at all to see all of Tel Aviv and the sea from above, especially in a sunset that paints the city in a variety of bright orange-pink shades. The beauty of the place is that although it is wide and spacious, it imparts the homely, warm and elusive intimacy we all aspire to in an event where we are surrounded by people we love at the wedding, or people whose opinion and enjoyment are important to us – in a business event. 

 

Of course the place also offers fine catering with dishes that go beyond the banality and genericities you may be familiar with, as well as special cocktails that will send everyone to the dance floor. In conclusion, it is the perfect place for a small wedding or business event, in a central location and in a style that can not be competed with.

 

מעבר לסרגל הכלים