למה לשים לב כאשר מחפשים מקום לאירוע עסקי במרכז?

לא משנה כמה תהיו מוכנים מבחינה לוגיסטית ועם תכנית העבודה, אולם האירועים בו יתקיים האירוע העסקי אותו אתם מפיקים, הוא זה תהיה לו את ההשפעה הרבה ביותר על הצלחת האירוע. מקום עם אווירה מתאימה, שתשדר את הטון הנכון, עם סטייל וקייטרינג איכותי – הוא המפתח להצלחה

כשמדובר בארגון של אירוע עסקי חשוב, בחירת המקום הנכון היא לא פחות חשובה מהתכנים עצמם. לא משנה כמה תהיו מוכנים מבחינה לוגיסטית ועם תכנית העבודה, המקום עצמו יכול להשפיע רבות על ההצלחה הכוללת. מקום עם אווירה מתאימה, שתשדר את הטון הנכון הוא המפתח.

מיקום מרכזי הוא אחד השיקולים הראשונים 

אחד השיקולים הראשונים הוא מציאת אולם במיקום מרכזי ועם גישה נוחה. מקום לאירוע עסקי במרכז הארץ, קרוב לצירי תנועה ראשיים, יכול לחזק מאוד את הרושם שיתקבל על האורחים. המטרה היא למצוא מקום עם נגישות מקסימאלית – הן מבחינת המיקום הגיאוגרפי והן מבחינת היכולת הפיזית להגיע למקום. הקרבה לתחנות רכבת, נמלי תעופה או צמתים מרכזיים היא יתרון גדול לאורחים המגיעים ממרחקים. בנוסף, חניה נוחה ומסודרת למכוניות פרטיות סייע גם היא לנוחות הגעה. כשמדובר בנגישות, אל תשכחו גם לחשוב על אנשים עם מוגבלויות שונות – וודאו שהמקום מונגש היטב.

עיצוב ואווירה ייחודיים יכולים להעניק לאירוע שלכם קסם מיוחד

עיצוב פנים ואווירה הם חלק חשוב נוסף מהמכלול. מקומות שיודעים ליצור אווירה ייחודית יכולים להעניק לאירוע שלכם קסם מיוחד. היכולת לייצר חוויה ייחודית שאינה מתקיימת בכל מקום אחר, תותיר רושם עמוק יותר על המשתתפים ותחזק את הקשר החיובי שלהם עם האירוע. חשבו על אלמנטים כמו חלונות יפים עם נוף מרהיב, אלמנטים אדריכליים מיוחדים, סביבה עם אווירה יוצאת דופן, ריהוט מעוצב בסגנון ייחודי – כל אלה יכולים לתרום לחוויה ולהפוך את האירוע לבלתי נשכח.

היכרות מוקדמת עם המקום תסייע לכם להבטיח שהוא האחד בשבילכם

לאחר שאיתרתם מקום פוטנציאלי, בדיקה של האולם ״על רטוב״, תסייע לוודא שהוא אכן עומד בציפיות, לפחות מבחינה ויזואלית. שימו לב לפרטים כמו נוחות ההגעה למקום, לאמצעי ההכוונה והשילוט, לתפאורה ייחודית, לסגנון הריהוט ולעיצוב הפנים. מקום שכבר ממבט ראשון משדר אווירה מקצועית וישר יהווה סימן מבטיח להצלחת האירוע. ביקור ראשוני גם יאפשר לכם להכיר את הצוות המקצועי ולהרגיש את השירות שתקבלו בו. בנוסף, ניתן לבדוק את נוחות חדרי השירותים, חדרי ההלבשה ופינות המנוחה שיעמדו לרשותכם.

מומלץ לבחון מספר מקומות לפני שמקבלים החלטה

שווה לבקר ולהכיר מספר מקומות לפני קבלת ההחלטה הסופית. ארגנו לעצמכם סיור קצר בכל מקום פוטנציאלי, וצרו בראשכם הדמיה איך האירוע יראה שם. הערכה מוקדמת של התאמת המקום לסוג האירוע שלכם והתחושה שהוא יכול ליצור בקרב האורחים, תסייע לכם למצוא את האופציה הנכונה. בנוסף, לצורך הכרות מלאה עם המקום, סגנונו והצוות המקצועי שבו, כדאי לנסות ולהגיע למקום ״בזמן אמת״, כלומר במהלך אירוע דומה אחר שמתקיים שם בקרוב.

הדגישו את המותג באמצעות עיצוב האירוע

לאחר שמצאתם מקום שמתאים לאירוע שלכם מבחינת המיקום והאווירה, היבטי התפאורה והעיצוב הספציפי לאירוע צריכים להיות העניינים הבאים שעל סדר היום. חשוב לוודא שהמקום מאפשר לכם לקדם את המותג והלוגו של החברה באמצעים שונים – לוגו גדול בכניסה, חולצות ממותגות לצוות, רולאפים ופרסומות באולם וכדומה.

בנוסף, יש להבטיח שניתן להעביר הרצאות ומצגות מקצועיות באמצעי מולטימדיה הזמינים לכם מטעם האולם. באולמות אירועים איכותיים ועדכניים יעמוד לשירותכם ציוד חדיש והעבודה תתבצע מול ספקים איכותיים מהתחום.

התאמה מדויקת של גודל האולם לכמות האורחים הצפויה

אחד השיקולים החשובים במציאת מקום מוצלח לאירוע העסקי שלכם הוא התאמה מדויקת של גודל האולם לכמות האורחים הצפויה. בעיקר כאשר מדובר באירועים עסקיים קטנים, חשוב למצוא מקום שגודלו מתאים בדיוק  למספר המשתתפים. אולם גדול מדי יכול ליצור אווירה מנוכרת ונטולת אינטימיות, בעוד שאולם קטן מדי יהפוך את האירוע לצפוף ולחנוק.

אירועים עסקיים קטנים של עד מאה איש למשל, דורשים מקום מוקפד במיוחד. יש להעריך נכונה את הצרכים הלוגיסטיים – שטח לשולחנות, כסאות, במה, עמדות רישום ועוד. אולמות לאירועים קטנים בתל אביב, עם קיבולת מתאימה, יוכלו לייצר אווירה אינטימית ונעימה, שתשפיע לטובה על כל המשתתפים. במקום צפוף מדי, לעומת זאת, המשתתפים ירגישו לחוצים ודחוסים, מה שיקשה על ההרגשה הכללית ועל רמות הריכוז שלהם באירוע.

לכן, אחד הטיפים החשובים למפיקי אירועים עסקיים הוא לערוך חישוב מדויק של מספר המשתתפים הצפוי, לתכנן היטב את הצרכים הלוגיסטיים ורק אז לבחור בקפדנות אולם בגודל המתאים. התאמה מדויקת תבטיח חוויה מקצועית ואיכותית לכל המשתתפים.

תנו עדיפות לאולם אירועים הכולל שירותי קייטרינג איכותיים ומומלצים

כאשר מדובר על הפקת אירוע עסקי בתל אביב, בבחירת אולם האירועים, מומלץ לתת עדיפות לכזה הכולל גם שירותי קייטרינג איכותיים, המוצעים לכם כחלק מהחבילה במקום. קיימת חשיבות רבה לאיכות המזון ושירות ההגשה במהלך האירוע, שכן הם משפיעים באופן ישיר על חוויית האורחים ועל המוניטין של החברה המארגנת. אולם אירועים המציע קייטרינג מקצועי מבטיח שהמזון יהיה טרי, טעים ומוגש באופן נאה ומכובד. בנוסף, צוות השירות המיומן יוכל להבטיח חלוקה יעילה של המזון ושירות אדיב ומסור לאורחים. כל אלו יתרמו להשארת חוויה חיובית ובלתי נשכחת בזיכרונם של המוזמנים, דבר החיוני להצלחת האירוע העסקי ולחיזוק מוניטין החברה. לפיכך, בחירת אולם אירועים עם קייטרינג מקצועי היא החלטה נבונה שתסייע בהבטחת אירוע מוצלח ומרשים.

במקרה שמדובר באירוע בסגנון ״מסיבתי״ ופחות מקצועי ופורמלי, חשוב לבחון גם את שירותי הבר במקום, לוודא שהוא מצויד במותגי האלכוהול המובילים, ובצוות ברמנים מיומן ומקצועי. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES