איך למצוא אולם אירועים לחתונה קטנה ולהבטיח שזהו האחד?

by admin

אחרי חודשים שהסתובבתם ובישרתם את בשורת האירוסין שלכם לכל העולם, עכשיו הדבר הזה שנקרא חתונה מתחיל להיות אמיתי. מהם היתרונות באירוע קטן וכיצד תבטיחו שמצאתם את האולם המתאים ביותר?

זהו, זה קורה, אחרי חודשים שהסתובבתם וצעקתם את הבשורה המרגשת לאוויר העולם, עכשיו הדבר הזה שנקרא ״חתונה״ מתחיל להיות אמיתי. נכון, הפקת אירוע בסדר גודל כזה היא אינה משחק ילדים, אך מהצד השני, אם עובדים נכון ואופן מסודר, אפשר בהחלט לנהל את העניין בנחת וחשוב מכך – להבטיח שבסופו של דבר התוצאה תהיה אירוע מהסרטים, חתונה רומנטית ומיוחדת, שכזו עוד לא הייתה מעולם.

 

החלטתם ללכת על חתונה קטנה? מדוע הצדק עמכם

 

בשנים האחרונות חלה מגמה מעניינת בתחום האירועים בכלל ובתחום החתונות בפרט. עם ישראל, בבסיסו, הוא עם חם שאוהב מסיבות גדולות והמוניות. אנחנו נוטים לשמור על קשר רציף עם אנשים שגדלנו איתם, אנשים ששירתו איתנו בצבא, אנשים שחלקו איתנו את ספסל הלימודים האוניברסיטה, אנשים שעבדו איתנו בעבודות הכי איזוטריות שיש ועוד ועוד. כמעט מיותר לציין, שאנו נוטים לשמור על קשר עם קרובי המשפחה, גם הרחוקים שבהם. בעבר היה נהוג להזמין את כל אלו, בלי שאלה, לחתונות. אבל הקורונה לימדה אותנו דבר או שניים על אירועים מצומצמים, ולמעשה, נוכחנו שיש בהם קסם אחר. באירועים קטנים יש משהו הרבה יותר אינטימי ומדויק. שוררת בהם אווירה אחרת, חמה יותר, קרובה יותר ובניגוד למה שאולי חושבים – גם שמחה יותר. הסיבה לכך טמונה בכך שכל המוזמנים נבחרו בקפידה ואלו הם אנשים שבאמת קרובים לכם, באמת נמצאים בקשר יומיומי איתכם, ואתם באמת חשובים להם. הם מגיעים לאירוע החתונה שלכם בידיעה שלמה מדוע הוזמנו והם שמחים בשבילכם מכל הלב.

 

כמו כן, יש עוד שלל יתרונות באירוע חתונה מצומצם, כלומר כזה שמשתתפים בו לא יותר מ-250 איש. לדוגמא, כאשר מחפשים אולם אירועים לחתונה קטנה, אפשר למצוא מקומות מיוחדים יותר מאשר גני האירועים הגדולים, שבדרך כלל יהיו גנריים ו״שבלוניים״ יותר, ולעתים חסרי ייחוד. זיכרו שאירוע המתקיים במקום מיוחד הוא אירוע מיוחד מלכתחילה. עוד לפני שטיפלתם בשאר מרכיבי האירוע, לרבות האוכל, העיצוב והמוזיקה, שכבודם במקומם מונח.

 

בנוסף, כאשר עורכים חתונה קטנה, יש צפי למינימום של ביטולי הגעה לאירוע – גם מפני שחוק המספרים הגדולים, או הקטנים במקרה זה, אומר שסטטיסטית אחוזי הביטולים יהיו נמוכים יותר (הזמנתם פחות ויבטלו פחות), וגם מאחר שכאמור – רובם ככולם של המוזמנים יקרים לכם ואתם להם, ולכן הם באמת ובתמים ירצו להשתתף בחתונה שלכם. כאשר יוצאים מתוך הנחה (מבוססת) שרוב המוזמנים שלכם יהיו נוכחים באירוע, הלכה למעשה, ניתן להשקיע יותר באוכל, במתנות ובפינוקים קטנים, שיכולים לעשות הבדל גדול, מבלי לדאוג שתבזבזו את כספכם לשווא.

 

איך תבטיחו שהמקום שמצאתם מתאים לחתונה שלכם?

 

אחת המשימות הראשונות והחשובות בתהליך הפקת החתונה שלכם, היא למצוא אולם אירועים שיארח אותה. חשוב להקדים ולמהר עם ביצוע המשימה הזו, שכן, ככל שתסיימו עם המטלה הזו מהר יותר, תוכלו להתקדם עם שאר מרכיבי ההפקה מהר יותר ולהיות רגועים וסמוכים יותר לקראת האירוע עצמו. כמו כן, חשוב להבין שהמקומות המיוחדים והשווים נתפסים מהר, במיוחד כאשר מדובר בעונת החתונות בחודשי הקיץ בישראל, וככל שתקדימו את תהליך החיפוש, כך עולה הסיכוי שתוכלו לשריין לכם מקום מיוחד, שווה ואיכותי לחתונה.

 

נתקלתם במקום שמצא חן בעיניכם? כך תדעו אם הוא מתאים לכם

 

הוא ממוקם במיקום מרכזי ומוכר

 

אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה במרכז, כדאי שתוודאו שאכן מדובר במיקום מרכזי ומוכר, ונוח ונגיש לפחות עבור רוב האורחים שלכם. זכרו שלא כל מקום שבעליו מגדירים אותו כמרכזי הוא אכן במיקום אטרקטיבי ומוכר. ה״מרכז״ הוא מונח רחב ומעט מופשט במדינת ישראל, ולכן כן כדאי להיכנס פה לעובי הקורה עוד לפני שאתם יוצאים מהבית לבחון את המקום בלייב. בחירה במיקום מרכזי ומוכר תוכל להעניק לכם עוד ערבון לכך שהאורחים שלכם, רובם ככולם, ירצו לבוא לאירוע שלכם.

 

הוא לא גדול מדי עבור האירוע שלכם

 

נכון, זה אולי ישמע מוזר, שכן, בדרך כלל הדבר שמוודאים ראשון לגבי גודל האולם הוא שהוא יכול להכיל בנוחות את האורחים, ושלא תיווצר צפיפות. עם זאת, חשוב להבין שכאשר עורכים אירוע קטן, יש לוודא שהמקום גם אינו גדול מדי. אחד הדברים שיוצרים את האווירה האינטימית והחמה באירועים מצומצמים, הוא החיבור שנוצר ביניהם. מקום שיהיה גדול מדי, עלול לחבל בתהליך זה וכך לפגוע באווירה באירוע.

 

הוא מיוחד ויש בו קסם

 

כאמור, אם החלטתם ללכת על חתונה קטנה, סביר להניח שיהיו לכם הרבה יותר אופציות של מקומות מיוחדים. השכילו לבחור באולם שיש בו משהו לא רגיל, קונספט מקורי ושונה, עיצוב יוצא דופן, לרבות ריהוט וגופי תאורה, או פשוט משהו בו, גם אם לא הצלחתם להניח עליו את האצבע בדיוק, הוא מיוחד וייחודי, וגרם לכם לתחושה שלא פגשתם באולמות אירועים אחרים. כמובן, לא מספיק שהמקום יהיה מיוחד, אלא גם שהסגנון בו יתאים לכם. את זה רק אתם יכולים לדעת.

 

פועלת באולם חברת קייטרינג מומלצת

 

כידוע, האוכל הוא (כמעט) הכל באירוע החתונה שלכם, ובאירועים בכלל. זהו אחד המרכיבים ששמים עליהם את מרבית המשקל וגם את מרבית התקציב לאירוע, ובצדק. ברוב אולמות האירועים פועלת חברת קייטרינג מסוימת, ועל אף שאם מאוד רוצים ניתן לוותר עליה ולהביא חברת קייטרינג חיצונית, זה פחות מומלץ. אם כך, כדאי לבחון את אולם האירועים דרך האוכל המוגש בו, ודרך חברת הקייטרינג הפועלת בו – שווה להתעמק בעניין ולהשיג המלצות ממקור ראשון וכדומה.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES