7 סיבות לחגוג בחתונת שישי בצהריים במרכז

by admin

האווירה המיוחדת הזו, שהיא שילוב בין קדושה לחופש, בין חגיגי לצ׳יל, בין כיפי לכיפי ביותר – היא משהו שמייחד את מדינת ישראל, ובדקנו – אי אפשר לחקות אותו. למה כדאי לכם להתחתן בשישי בצהריים?


אוקיי אוקיי, הנה זה מתחיל. התארסתם, צחקתם, נהניתם… עכשיו הזמן לגשת לעבודה ולתת בראש עם ארגון אירוע החתונה שלכם. אם אתם חושבים על כיוון של חתונת שישי בצהריים במרכז, אתם לגמרי בכיוון הנכון, ומיד נפרט את כל הסיבות למה.


1.כי זה הזמן הכי כיפי בשבוע


למה, יש על ההרגשה והדבר הזה באוויר שקורה ביום שישי בצהריים? תנו לנו לעזור לכם, לא אין דברים כאלה. האווירה המיוחדת הזו, שהיא שילוב בין קדושה לחופש, בין חגיגי לצ׳יל, בין כיפי לכיפי ביותר – היא משהו שמייחד את מדינת ישראל, ובדקנו – אי אפשר לחקות אותו או לשחזר אותו בשום אופן ובשום צורה. זה בדיוק הוייב שאתם רוצים בחתונה שלכם. חגיגי, כיפי, נינוח אבל מפואר, עם איזה זיק של אופטימיות ושמחה גדולה. 

 

2.כי זה מיוחד


״בואי נהיה הזוג הזה״… שמארגן חתונה שונה ומיוחדת, לא כמו של כולם. סטטיסטית, רוב הזוגות המתחתנים בארץ עושים זאת באחד מערבי ימי השבוע, כאשר הביקוש הגבוה ביותר הוא כמובן לחמישי בערב. אבל בכמה חתונות צהריים כבר הייתם, בתור אורחים? לא הרבה, וזה בדיוק מה שמלכתחילה הופך את החתונה שלכם למיוחדת. קודם כל היא באור יום, מה שהופך אותה לקלילה יותר. שנית, כל הקונסטלציה של להתארגן לאירוע בשישי בצהריים היא שונה ומיוחדת יותר עבור האורחים שלכם, שכאמור, פחות רגילים למועד הזה לחתונה. בקיצור, אם גם אתם שואפים לחתונה מיוחדת ושונה, להתחתן בשישי בצהריים כבר סולל לכם את הדרך לעבר אחת כזאת, ובקלות.

 

3. כי יש סיכוי לאירוע מתמשך יותר

 

לא רק כסף, אם כי גם אנרגיות רבות, חרדות, ומשאבים אחרים מושקעים מאוד באירוע החתונה שלכם. לא חבל שכל זה ייגמר תוך 3-4 שעות? כשחושבים על זה, חתונות המתקיימות בערב, ובמיוחד בימים שאינם חמישי, לא נוטות להימשך יותר משעות ספורות, מאחר והמשתתפים בהן יודעים שלמחרת הם כנראה יצטרכו לקום לעבודה. גם אם מדובר בחמישי בערב, והם אינם עובדים למחרת, הם מגיעים לחתונה שלכם אחרי יום עבודה, והשעה שעת ערב בה הם רגילים ״לפרוש״ ולנוח בבתיהם. לעומת זאת, חתונת שישי בצהריים טורפת את הקלפים – לא רק שהם מגיעים במצב צבירה שונה (מיד נדון גם בו), מה גם שהם חופשיים להישאר כאוות נפשם ולתת מעצמם על רחבת הריקודים, ולהמשיך להרים לכם עד השעות הקטנות של הלילה.

 

4.כי אם תתחתנו במרכז יהיו פחות ביטולים

 

חתונה במרכז על הפרק? עוד בחירה שיכולה להוביל אתכם לעבר אירוע שמח ורב משתתפים. השילוב של המועד הנוח – שישי בצהריים, יחד עם מיקום מרכזי ונגיש, יכולים להבטיח שרוב מי שיקבלו את ההזמנה לאירוע החתונה שלכם, גם ישמחו להגיע ולהשתתף בו. גם שעה ויום שכיף להתעורר בהם בבוקר ולהתארגן לחתונה, וגם נסיעה קצרה ונטולת פקקים – מה עוד נבקש בחיים האלה?

 

5.כי האורחים מגיעים ״פרש״


בהמשך לכתוב בסעיפים הקודמים, לגבי המועד הנוח והפחתת הפקקים על הכבישים, אנחנו חייבים רגע להתעכב על העניין הזה ולהכניס אתכם לנעליי האורחים שלכם. דמיינו לעצמכם (האמת שאתם אפילו לא צריכים לדמיין, כי סביר להניח שהייתם שם בעצמכם, בתור אורחים בחתונה), שהוזמנתם לחתונה בערב יום חול. אתם ממהרים לצאת מהעבודה אחר הצהריים, דוהרים הביתה למקלחת חטופה ולהתגנדרות מהירה, יוצאים לדרך, נכנסים לאוטו ו… נתקעים בפקקי אימים (במיוחד אם מדובר בחמישי בערב). כעבור הרבה יותר מדי זמן, אתם מגיעים לאירוע. שחוקים, עייפים, מותשים ועם בגדים-איפור-שיער שכבר ידעו ימים טובים יותר. ובכן, באירוע של שישי בצהריים כל זה ייחסך מהאורחים שלכם, והם יגיעו ״פרש״, יפים, רעננים וטובי לב.

 

6.כי אם מדובר באירוע קטן – תוכלו למצוא מקומות מיוחדים יותר

 

השילוב של חתונה קטנה, כלומר, כזו שמכילה לא יותר מ-250 משתתפים, ושל מועד בלתי רגיל, יכול להניב שלל מקומות מיוחדים עבור האירוע שלכם, שהם הכל חוץ מאולמי חתונות גנריים כפי שאתם מכירים (ואולי סולדים מהם). אם פניכם אל עבר אזור המרכז, תוכלו לשקול לערוך חתונה קטנה ביפו, במקום מיוחד עם אווירה וסטייל יוצאי דופן, או לחפש אחר מקומות מיוחדים בתל אביב. כך או כך, חשוב להבין שהמקום בו תתחתנו הוא פני האירוע, כלומר, יש חשיבות עצומה לייחודיות ולסגנון של האולם שתבחרו לקיים בו את האירוע. כאמור, ככל שהחתונה שלכם תהיה קטנה יותר, כך יפתחו בפניכם יותר אופציות של מקומות מיוחדים, וכך גם תעלה הסבירות שהחתונה שלכם תהיה מיוחדת יותר ובלתי נשכחת.

 

7. כי ״בוא נחגוג עד אור הבוקר״ זו לא סתם אמירה

 

כפי שכבר ציינו באחד הסעיפים, כאשר אתם בוחרים להינשא ביום שישי בצהריים, האורחים שלכם מגיעים במצב אחר, ואין ספק שלאירוע שלכם יש פוטנציאל להיות מתמשך יותר מאשר אירועי ערב. אבל אנחנו לא מדברים רק על ריקודים על הרחבה, שימשכו לתוך הלילה, ואולי אף לשעות הקטנות של הלילה, אלא מדברים על סוף השבוע השלם של החתונה. כאשר נישאים ביום שישי, יש לכם את ההזדמנות להפוך את החגיגה לאירוע מתגלגל ומתמשך של סוף שבוע שלם. ניתן לבחור את בני ובנות המשפחה והחברים הקרובים ביותר, ולדאוג לכולם לסידורי לינה בקרבת מקום, בבית מלון, בדירה להשכרה זמנית או בכל קונסטלציה שתבחרו. בכך, למעשה, אתם הופכים את החתונה לסוף שבוע של חגיגות, שיכול להימשך בארוחת בוקר משותפת למחרת, בטיול קליל או פשוט במנוחה ביחד, עד שהאדרנלין קצת ירד. מניסיוננו, זה לוקח קצת זמן.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES