חתונות אורבניות

by admin

קונספט החתונה האורבנית מאפשר לכל אותם זוגות המחוברים לתרבות העירונית ואוהבים אותה להביא את הרומנטיקה האורבנית המחוספסת, אל תוך היום החשוב שלהם.

חתונה אורבנית בתל אביב

במקום לסחוב את כל החברים שלכם לחוות תבלינים בצפון הארץ או לגרום להם לעמוד בפקקים בכביש 1 של יום חמישי בדרך לירושלים, לא מעט זוגות בוחרים להתחתן במרכז הארץ עם דגש על תל אביב רבתי. הסיבה פשוט? גם החברים יכולים ליהנות יותר ממסיבה ולשתות אלכוהול בלי לנהוג בחזור (יש מונית בחזור) וגם אפשר לעשות זאת במקום שגם מאפשר אירוע שקרוב ביותר לחוויה של בילוי איכותי: מקום מיוחד, חלל יוצא דופן ומעניין וכמובן אוכל משובח, בר אלכוהול עשיר ואנשים יפים.

 

חתונה אורבנית בתל אביב תתרחש לרוב באזור תל – אביב וכמות האורחים תנוע בין 150 ל-400. גם למבנה בו מתרחשת החתונה האורבנית יש חשיבות (הרי ויתרנו על הים והשטחים הפתוחים) ולכן הנטייה היא לבחור מבנה תל – אביבי או יפואי אותנטי, בעל ארכיטקטורה מעניינת ועיצוב המשלב את הסיפור ההיסטרי של המבנה עם עיצוב אורבני עכשווי ומוקפד.

תחרות מביאה למקצועיות

בגלל התחרות שגדלה בשנים האחרונות והביקוש של הזוגות למקומות חתונה בתל אביב, לא מעט מקומות שמתפקדים על תקן מסעדה או בר הסבו את החלל לאירועי חתונות בסופי שבוע. אבל מה שעובד בבר שכונתי לאו דווקא עובד באירוע חשוב ומוקפד כמו חתונה. לצוות המקום חשיבות מכרעת בהצלחת האירוע ולכן כדאי לבחור מקום בו הצטבר ניסיון מעשי רב, מקום בו אנשי הצוות יהיו מחויבים ליצירת חתונה אורבנית מושלמת ואירוע זורם ונעים. שירות אדיב ואישי, שקיפות, אמינות וליווי מחבק של הזוג לאורך תכנון החתונה. יש גם חשיבות לניהול היום האירוע עצמו, חשוב לבחור מקום עם ניסיון שמבין שיש צורך לנהל את צוות הספקים, את צוות המטבח כך שהכל יתקתק כמו שצריך

הלורנס כפנינה זוהרת בלב העיר

הלורנס לא רק פנינה הוא גם שוכן במרכז הפנינים הציורי שביפו העתיקה, עונה במדויק על הפרמטרים שחשובים לחתונה אורבנית במרכז: המקום ששופץ לאחרונה (מדובר במבנה עות'מני עתיק) חלל ייחודי ומקסים המחופה בקשתות גבוהות, גג שטוף שמש (מושלם לחתונות שישי בצהריים) פינות קפה אסליות מעוצבות, רצפה מצויירת, וגג פורח המשקיף אל נוף אורבני.

לצפייה בתמונות של הלורנס – לחצו כאן

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES