אולמות אירועים מיוחדים – ההשפעה של אולם ייחודי ושונה על האוירה באירוע וצורכי הצילום השונים.

מחפשים אולם מיוחד לקיים בו את האירוע שלכם? זה יכול להיות חתונה, בר או בת מצווה, אירוע עסקי או כל אירוע אחר. אנחנו במתחם האירועים “לורנס” נשמח לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה. מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום!

יש לכם אירוע בקרוב ואתם מתחילים לחשוב על איך הוא ייראה, איך להפיק אותו ומה יהיה בו. אתם רוצים שזה יהיה אירוע שיקי, אירוע מיוחד ואותנטי, מדויק ולא מתנשא. אתם רוצים שזה יהיה אירוע שלא יישכח עוד זמן רב אצל המוזמנים ואתם מבינים שכדי שזה יקרה, אתם צריכים קודם כל לבחור אולם אירועים מיוחד.

לא עוד אולם אירועים בנאלי עם רחבת ריקודים גדולה, שולחנות שמסודרים בסדר מופתי ועיצוב מעייף. באירוע שלכם אתם רוצים אוירה אחרת, מיוחדת, רגועה אך עם זאת מחשמלת. לאולם אירועים ייחודי ושונה יש את ההשפעה שלו על האוירה באירוע.

ההשפעה על האוירה

מתי הייתם בפעם האחרונה באירוע כמו חתונה, בר מצווה, אירוע עסקי או כל אירוע אחר? תנסו להיזכר, כשנכנסתם למקום, מה הרגשתם? שהגעתם לעוד אירוע אחד מיני רבים שאתם מגיעים אליהם במהלך השנה או שהגעתם למקום מיוחד וה”וואו” נפלט לכם מיד מהפה? כשהסתובבתם קצת במקום וחקרתם את החללים הפנימיים והחיצוניים של המקום, האם זה עשה לכם משהו? האם זה גרם לכם להרגיש: “טוב נו, הכל רגיל אז יאללה נשמח עם בעלי האירוע ונלך” או שהרגשתם שאתם רוצים להישאר במקום הזה בלי קשר לאירוע?

כמה שיק היה במקום ואיך הוא השפיע על התחושה שלכם? כמה העיצוב היה לטעמכם, היה מיוחד, מקצועי ולא עמוס מידי והאם הוא גרם לכם להיות שמחים או אולי אדישים? איזו תאורה היתה בו, האם היא היתה של אור מלא שגרם לכם להרגיש שאתם נמצאים באולם מלא באנשים או תאורה אינטימית כזו שאפשרה לכם להתחבר יותר אל עצמכם ואל האירוע עצמו?

המבנה והשפעתו על האירוע

גם המבנה עצמו הן החללים הפנימיים שלו והן החללים החיצוניים שלו משפיע על התחושות של המוזמנים. זה יכול להיות מבנה ערבי עתיק שיוצר תחושת אותנטיות ומתאים יותר לאירוע מזרחי ויכול להיות מבנה מודרני שמותאם לאווירה צעירה ותוססת. זה יכול להיות גם שילוב של שניהם וגם למבנה כזה יש השפעה על מצב רוחם של המוזמנים.

השפעה על צורכי הצילום

אנחנו חיים בעולם בו הכול מתועד בין אם על ידינו ובין אם על ידי אחרים ובאירוע, יש לתיעוד הזה השלכות לשנים רבות קדימה בכל מה שנוגע למזכרת ממנו. צילום של אירוע הוא עבודה למקצוענים וככל שהתנאים מורכבים יותר הצילום מאתגר יותר. למקום בו מתקיים האירוע יש כמובן השפעה על תוצאות הצילום, על איך שהאירוע ייזכר עוד שנים רבות מאוחר יותר ואיך הוא ייתפס בעיני רבים.

השפעה על צורכי הצילום זה אומר קודם כל התאורה במקום. אם זו תאורה נעימה ורכה היא תועבר גם לצילומים אם זה שעומד מאחורי העדשה יודע לעשות את זה. השפעה על צורכי הצילום זה גם אומר גודל המקום, סידור השולחנות, מיקום רחבת הריקודים והגישה אליה, אזור החופה, גג אם יש וכל מה שמסביב.

צורכי הצילום זה אומר גם צילומים מחוץ למבנה, לפני או אחרי האירוע. עד כמה האזור הוא מיוחד וייחודי? עד כמה יש בו לוקיישנים שיכולים לייצר פריימים בלתי נשכחים? כך לדוגמא בעיר יפו, יש את הנמל שיהיה קרוב למקום האירוע ויכול לייצר תמונות מדהימות, יש את סמטאות יפו העתיקה ויש את האוירה הערבית האותנטית שתורמת רבות להצלחת צילומי האירוע.

מה עוד משפיע על אירוע?

יש עוד לא מעט דברים שיכולים להשפיע על אירוע, על ההצלחה והשבחים שהוא יקצור ועל מצב הרוח של המוזמנים שבו.

המרכיב הראשון ברשימת המצרכים של אירוע מוצלח הוא בחירה במקום מיוחד לקיים בו את האירוע. למראה ועיצוב מקום כזה תהיה השפעה רבה על מרכיבים אחרים באירוע, והייחודיות שלו יכולה להפוך את האירוע ללא שגרתי.

מעבר לסרגל הכלים