4 טיפים לבחירת אולם חתונה

by admin

סוף סוף הגיע הרגע, אתם מתחתנים. רגע אחרי ההתרגשות הראשונה תבינו שמדובר בהפקה לכל דבר, בכל זאת אירוע חשוב וחד פעמי (אנחנו מקווים). ההכנות לחתונה יכולות להמשך מספר חודשים, כשהראשונה והמהותית היא לבחור את אולם אירועים. אז איך לבחור אולם לחתונה? מה חשוב לדעת ולשים אליו לב? אספנו את 4 טיפים לבחירת אולם חתונות באדיבות אנשי הצוות של הלורנס, שיהיה במזל!

1. בחרו מקום שמתאים לקונספט של חתונה

אחד הטרנדים הכי בולטים בשנים האחרונות הוא חתונת קונספט. מטבעונית ועד תחפושות, האירוע חשוב להתאים לאופי שלכם. לכן, חשוב לבדוק את התאמת המקום לחתונה שאתם רוצים לקונספט עליו חשבתם. יש לכם רעיון לחתונה? חשוב להבין האם אולם האירועים שזה עתה שראיתם יכול לענות על הצורך. למשל אם חשבתם על חתונה הפוכה, האם המקום מסוגל לתת לכך מענה מבחינה לוגיסטית או לחלופין אם חשוב לכם חתונה עם אוכל חלבית האם המקום מציע אפשרות שכזו. ישנם זוגות שיש להם רעיון כללי לחתונה ולא תמיד המקום מתאים, חשוב שתתנו על כך את הדעת.

2. התאימו את המקום לכמות המוזמנים

אם אתם לא רוצים להרגיש כמו בקופסת סרדינים ביום החתונה (כי הזמנתם 400 אורחים למקום שמסוגל להכיל רק 300) או לחלופין להרגיש שהמקום "גדול" מדי עבורכם, חשוב שתבינו כי לכל אולם יש קיבולת מינימום ומקסימום של ולכן יש להתאים את גודל האולם לכמות האנשים שאתם רוצים. חשוב להימנע ממצבים בהם שהמקום מלא מידי (סרדינים כבר אמרנו? או ריק מידי (אז מה אם הצד של החתן אשכנזים). אל תשכחו לעלות את הנושא בפני המקום, לשאול את השאלות הנכונות (מה באמת הכמות האופטימלית, מה מידת הגמישות של המקום ברמת העיצוב ושינוי הנראות ועוד). אם אתם עורכים חתונה אינטימית יש לוודא שהמקום יודע לעצב את האירוע בצורה שתראה מלאה, ולהיפך. אה וגם חשוב להבין כיצד המקום יתמודד במקרה של שינויים בכמות האורחים אחרי שכבר סגרתם.

3. בקרו באולם האירועים בזמן אמת

כמו שאתם לא קונים חולצה בלי למדוד אותה, רכב בלי נסיעת מבחן או אפילו מתחתנים לפני שעוברים לגור ביחד (אצל רובנו לפחות) כך אתם לא בוחרים אולם אירועים מבלי להיות באירוע שמתקיים בו. כאשר שואלים איך לבחור אולם חתונות זה די ברור שחשוב לבוא ולראות את המקום ולא להסתמך אך ורק על תמונות באתר האינטרנט, אבל חשוב מכך הוא לבוא בזמן אירוע. את היום תשאירי בשביל לדבר על מחירים ושאר הפרטים, אבל את הערב או את יום השישי, תקדישו כדי להתרשם ולחוות בזמן אמת.

4. אל תזניחו את הסביבה החיצונית

הנאים השכנים בעיניך? תלוי את מי שואלים. אחת הטעויות הנפוצות בקרב זוגות שמחפשים אולם חתונות היא ההתמקדות באולם עצמו, וחוסר התמקדות בכל מה שקשור לסביבה. נכון שלא כל המקומות ממוקמים בין הסמטאות הציוריות של יפו העתיקה לשוק הפשפשים (מה לעשות שיש לנו מקום יפה ואנחנו כמו אמא גאה שמשוויצה בבן), אבל יש לא מעט מקומות שממוקמים באזורים בעיתיים. כמובן שהכל תלוי בהקשר (לפעמים אזור תעשייה יכול להיות מקום אורבני וקסום ולפעמים נטוש ומוזנח), אבל קחו בחשבון גם את הסביבה בה ממקום האולם וכמובן את דרכי ההגעה והגישה.

מתלבטים איזה אולם לבחור? תרימו טלפון ללורנס 03-683-7373 ונשמח לעזור.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES