טקס חופה אלטרנטיבי או מסורתי? ההחלטות שיעצבו את אירוע החתונה שלכם

by admin

כמובן שההחלטות כבדות המשקל והחשובות ביותר במסגרת הפקת החתונה שלכם הן קודם כל סביב בחירת המקום, שריון חברת הקייטרינג והדי.ג׳יי. עם זאת, גם לחלק האמנותי, ואפילו הרוחני של האירוע, הלא הוא טקס החתונה, יש משקל לא קטן והוא יכול להפוך את האירוע שלכם למרגש במיוחד ובלתי נשכח

אירוע החתונה שלכם קרב ובא, וגם אם מדובר במועד שנקבע לעוד כמה חודשים, לזמן הזה שעד האירוע יש נטייה לחלוף במהרה, ואתם עלולים למצוא את עצמכם נלחצים עם החלטות כאלה או אחרות שעוד יש לקבל.

 

קודם כל – להבדיל בין עיקר לטפל: מהן הבחירות וההחלטות החשובות ביותר?

 

רק למען הסר ספק, ולמקרה שבכל זאת אתם רק בראשית הדרך עם ארגון החתונה שלכם, נעשה קצת סדר בדברים, ונדרג את סדר החשיבות של ההחלטות שיש לקבל על מנת להפיק אירוע מקצועי מסוג זה.

 

ההחלטה הדחופה מכולן: בחירת מקום לאירוע

 

אז קודם כל, ולמקרה שהדחיפות של העניין הזה אינה ברורה, כמובן שסגירת אולם האירועים עבור החתונה היא הצעד הקריטי ביותר. כמובן, בלי מקום לאירוע לא יוכל להתקיים האירוע, אבל לא כל אולם יתאים לכם, ולכן ככל שתמהרו עם העניין הזה, כך תוכלו ״לתפור״ את המקום בדיוק למידותיכם, גם מבחינת היכולות הכלכליות שלכם, אבל לא פחות חשוב – מבחינת הסגנון. חשוב לזכור שלמרות שזה אולי נראה כך, אתם לא לבד בסיפור הזה של החתונות, אלא שלצדכם פועלים בשקט עוד המוני זוגות שבדיוק כמוכם, מתכננים בימים אלה את אירוע החתונה שלהם. במילים אחרות, אתם בעצם נמצאים בתחרות על המקומות השווים והאטרקטיביים ביותר. כולם מעוניינים להתחתן במקום מיוחד, מקום שהוא שיא הסטייל, ואם אפשר – שיהיה גם במיקום טוב ונוח להגעה (מאפיין שלאט לאט עולה בסדר העדיפויות, ובצדק). כמו כן, רק לאחר שסוגרים מקום, אפשר להמשיך ולהתקדם עם שאר המשימות הקשורות לאירוע, שכן, לא תוכלו לסגור ולשריין תאריך עם חברת קייטרינג, לפני שסגרתם תאריך עם אולם האירועים. בנוסף, ברגע שסוגרים אולם, הכל הופך לפשוט יותר, ולעתים קרובות המקום עצמו יכול גם לכלול שירותי קייטרינג, די.ג׳יי שעובדים עם המקום באופן קבוע וספקים שונים אחרים ש״יסגרו לכם את כל הפינות״ בבת אחת. מילה שלנו, השקט הנפשי שכל אלו יכולים לספק לכם הוא פרייסלס.

 

הצעד הבא: שריון חברת קייטרינג

 

כמובן שאין אירוע בלי אוכל, והמרכיב הזה בחתונות הולך ותופס חשיבות. כלומר, לא בקטע של להלחיץ, אבל הסטנדרטים של האורחים שלכם עלו מאוד בהקשר הקולינרי בשנים האחרונות, והם מצפים מכם להפציץ ולהפתיע אותם. כאמור, ברגע שתשריינו אולם, קל יותר יהיה גם לסגור חברת קייטרינג שתפעל בחתונה, וכדאי להשקיע את מירב המאמצים והאמצעים בעניין החשוב הזה.

 

בשלב הבא: שריון די.ג׳יי

 

אין אין אין מסיבה, בלי די.ג׳יי תותח שמשאיר את המשתתפים על רחבת הריקודים לאורך שעות. אז אחרי שדאגתם שיהיה איפה לקיים את אירוע החתונה שלכם, ורגע לאחר שהחלטתם מה יאכלו בחתונה – עכשיו זה הזמן לאתר את הדי.ג׳יי שהכי מדבר אליכם, ויפה שעה אחת קודם.

 

ועכשיו לתוכנית האמנותית: החלטות לגבי הטקס עצמו

 

אז אחרי שהפעלתם את כל התותחים הכבדים (כלומר, לא היתה לכם ברירה אלא לטפל בכל האמור לעיל), סוף סוף אפשר טיפה להתרווח ולהישען לאחור ולחשוב על מרכיב התוכן של החתונה. אחרי הכל, התכנסנו כאן לצורך מטרה מסוימת, והיא לחגוג את אהבתם, שבשאיפה רצינית ומכל הלב, תחייה לנצח, וחשוב לתת לעניין הזה מקום, ואפילו הרבה מקום. אם אתם מתלבטים בין טקס מסורתי לבין טקס חופה אלטרנטיבי, תשמחו לשמוע שגם בעניין הזה אתם ממש לא לבד. רק שכאן, בניגוד לתחרות ההיא על אולמות האירועים וחברות הקייטרינג, דווקא טוב שיש עוד כמוכם, שיעוררו בכם השראה.

 

יותר ויותר זוגות בוחרים לוותר על טקס חופה מסורתי, עם רב ושבירת הכוס, ופונים לעבר אלטרנטיבות מעניינות ואפילו מרגשות מאוד. זוגות רבים בוחרים בטאלנט כמו סטנדאפיסט או איש/אשת רוח, או אפילו חברים טובים עם כישרון ונוכחות בימתית, כדי להנחות את טקס החתונה שלהם, והתוצאה מקסימה, מצחיקה ומעל הכל – מרגשת. בטקס אלטרנטיבי – השמיים הם הגבול. תוכלו לעצב אותו ולתכנן אותו בדיוק לפי רצונכם. זה יכול להיות בסגנון רוחני, זה יכול להיות טקסטים המגוללים את סיפור אהבתכם בקטע משעשע, זה יכול להיות סוג של החלפת נדרים באמצעות ברכות שתקריאו זה לזה, זה יכול להיות שיר שתשירו ובעצם – כל מה שמתאים לכם. מה שכן, חשוב שיהיה זה תוכן מעניין ואיכותי, וכן כדאי להיוועץ באיש מקצוע, בחברים, או בבני משפחה שאתם סומכים על דעתם.

 

בין שבחרתם בטקס מסורתי ובין שבחרתם בטקס אלטרנטיבי: השקיעו בשיר כניסה מרגש

 

חשוב לציין שחתונה אלטרנטיבית עשויה להיות מרגשת לא פחות מחתונה מסורתית, ואם עושים את זה נכון – אפילו יותר. אחד הדברים שיסייעו לכם להרים את סף הרגש אל על, הוא שיר הכניסה שלכם לטקס וגם שיר סיום הטקס. לשירי אהבה מרגשים יש נטייה להגיע ללב כל האנשים, אפילו הקשוחים ביותר, ולהפיח באירוע קסם והתרגשות מסוג אחר.

 

בנוסף, חשוב להשקיע בתוכנית אמנותית שתתקיים בהמשך האירוע, שגם היא עשויה לצקת הרבה תוכן, רוח ורגש לאירוע החתונה שלכם. חשוב שכל המרכיבים בתוכנית יהיו איכותיים ומושקעים – החל מהסרטון (סרטון וידאו זה בסיסי באירוע חתונה) ועד הקראת הברכות (לא להתפזר ולהאריך יתר על המידה בחלק זה). זה הזמן לאתר את החברים ובני המשפחה הכישרוניים שיש לכם, ולרתום אותם למשימה. באופן זה, הם ירגישו שייכים יותר לאירוע וגם יהנו ממנו מאוד.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES