עיצוב חופות: ראיון עם פזית ברזילי הבעלים של חברת לאב סטורי

by admin

פזית ברזילי הבעלים של חברת לאב סטורי (Love Story) שמתמחה בהפקה, עיצוב וניהול אירועים בראיון על הטרנדים החמים, רעיונות לעיצוב חופה ועוד

אהלן פזית, ספרי לנו על עצמך?

אני פזית ברזילי ואחרי תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק וצבירת ידע בעולם האירועים בחרתי ללכת עם הלב שלי. העסק של "לאב סטורי" מתמחה בהפקה של חתונות, עיצוב חתונה (משלב הקונספט ועד עיצוב החופה) וכמובן ניהול האירוע בפועל. הזוגות שלהו הם הסיפור, סיפור אהבה שמאפשר להם להתחתן באופן הייחודי להם ובתקציב שפוי

פזית ברזילי הבעלים של חברת לאב סטורי

מה לדעתך הטרנדים שמיצו את עצמם בעולם עיצוב החתונות?

בשנים האחרונות טרנד הDIY (לעצב את האירוע בעצמך) היה נחשב לטרנד בולט מאוד, אבל היום המגמה הזאת נמצא בירידה. עדיין נחמד שזוגות נותנים את הטאץ' האישי שלהם, עם נגיעות אישיות, אבל טירוף ה"עצב זאת בעצמך" כבר דיי נרגע לו. טרנדים נוספים שכבר טיפה איבדו מתהילתם הם הטרנד הגאומטרי (עיצוב בסגנון צורות גאומטריות), טרנד האותיות הענקיות המוארות וכמובן העיצוב הגרנדיוזי (שנדלירים) וסידורי פרחים ענקיים- very out.

היום נהוג לעצב את החופה בדרך שהיא לא שגרתית. חופה מעוצבת בלורנס. צילום People Photography

אז מה כן הולך בעיצוב ומיתוג חתונות?

בעונה הנוכחית מה שמאוד הולך זה עיצוב אירוע אקלקטי, עדין, נקי, מינימליסטי, אך עם זאת מיוחד. בנוסף, אני רואה הרבה אירועים צבעוניים שלא מפחדים להעז. כמובן שטרנד מיתוג האירועים עדיין בועט כי זה שמייחד את האירוע ומוסיף לו פן אישי. יש גם תחושה קצת של נוסטלגיה שניכר בסגנון ווינטג' שהולך אחורה בזמן דוגמת פרטי אספנים וכד' שכבר לא נחשבים לנוף חריג באירוע וזה מאוד מקובל ומייחד את עולם החתונות של היום.

מה לגבי אירועי קונספט?

אירועי קונספט עם נושא גם ממשיכים להיות מאוד באופנה כי ככה באמת אפשר לעניין את האורחים ולספר להם סיפור.

מה לגבי הסקולנטים כאלמנט עיצובי לחתונה?

אחד מהטרנדים שתפס חזק השנה הם הסקולנטים, כלומר קקטוסים בכל מיני גדלים וזה טרנד שהולך להתאים מאוד ולהמשיך איתנו גם לעונת החורף הקרובה. בנוסף בחורף הקרוב נמשיך עם כל הטרנדים שמניתי, ואני מאמינה שהירוקים, הסקולנטים ופלטות צבעים חורפיות מאוד יבלטו.

איך משתלב עולם DIY עם עולם עיצוב החתונות?

המשמעות של הטרנד הזה הוא למעשה "עיצוב עצמי", וכלות רבות בעלות חוש יצירתי שואבות אותו לעולם החתונות ומכינות בעצמם אלמנטים שונים שייקחו חלק בחתונה: החל בעיצוב האירוע כולו ועד לעיצוב הפרטים הקטנים, עמדות קטנות כמו עמדת בועות סבון, מניפות, עמדת התרעננות, עמדת כפכפים וכו'. בתור מעצבת אירועים הרבה מהכלות שלי לוקחות חלק פעיל בעיצוב החתונה ומכינות מראש מספר אלמנטים שאני משלבת בעיצוב האירוע. זה כיף כי הזוג לוקח חלק אישי באירוע, החתונה מקבל פן יותר אישי והאורחים מרגישים את זה.

הטיפ הכי חשוב שלך לזוגות שמחפשים מעצב חתונה

הכי חשוב להגיע למעצב/ת הפוטנציאלים עם תקציב ותיקיית השראה (כל מיני השראות וסגנונות עיצוב שאהבתם). חשוב לתאם ציפיות וכמובן לתת ליצירתיות של המעצבים לפרוץ החוצה כדי שיצאו דברים באמת מיוחדים. כמו כל ספק חתונה חשוב לבחור מישהו שאתם מתחברים אליו ושגורם לכם להרגיש בנוח.

עד כמה זה משפיע הטקס על עיצוב חופה, ומה החשיבות של העיצוב חופה?

עיצוב חופה הוא חשוב אבל הכי חשוב שהוא ישקף את הזוג, סוג הטקס ויתחבר לעיצוב הכללי של האירוע. לזוג מינימליסטי וצנוע הייתי מציעה עיצוב שהוא כזה ולהפך. כך למשל לטקס אלטרנטיבי שמנחים חברים למשל הייתי בוחרת עיצוב יותר "משוגע" ועם תעוזה, לעומת חופה דתית מסורתית. היום נהוג לעצב את החופה בדרך שהיא לא שגרתית: בדים מיוחדים, אלמנטים מיוחדים, א-סימטריות והתייחסות לכיסאות החופה ולא רק בדים לבנים ופרחים.

עיצוב חופה הוא חשוב אבל הכי חשוב שהוא ישקף את הזוג. חופה בלורנס. צילום חגי גלילי

מה חשוב לשים לב בבחירת מעצב/ת לחתונה?

שאתם מתואמים מבחינת תקציב, השראות וסגנון ושאתם מתחברים למעצב/ת ולאג'נדה שהם מקדמים

ספרי לנו על אירוע שעיצב לאחרונה ואת גאה בו?

החתונה של מאיה וטל הוא דוגמא לעיצוב אירוע עשיר אך מינימליסטי, עיצוב שכלל קונספט אבל בתקציב שפוי ושילוב של עיצוב ואלמנטים שהכינה הכלה. עצמו העיצוב היה בקונספט של ים וכלל עיצוב חופה, שולחנות, עמדות מעוצבות שונות ואלמנטים שונים. בכל פינה האורחים נחשפו לכל מיני הפתעות מהזוג. העיצוב היה מגוון וכלל פרטים מעניינים וקטנים והאורחים לא הפסיקו להתפעל ולהחמיא. עיצוב השולחנות שונים כלל 5 סוגים שונים של עיצוב, עמדת כניסה, עמדת "קח אותי לחופה" עם בועות סבון ומניפות, הברים כמובן קיבלו התייחסות עיצובית, עמדות התרעננות בשירותים, עמדת כפכפים ברחבה, עמדת תמונות וברכות וכמובן עמדת מתנות לאורחים בסיום.

 

צילום: מעיין שוורץ ולירון בוזגלו
עיצוב והפקה: LOVE STORY

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES