אירועי בוטיק: 4 דברים שכדאי לכם לדעת על הלורנס המחודש

by admin

בין אם אתם מתכננים אירוע בוטיק מיוחד או את חתונת החלומות, מאחורי הלורנס החדש הושקעו לא מעט מחשבה בחלל, בעיצוב הפנים ובפריטים. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים והמחשבה על הפרטים הקטנים נמצאת בלורנס.

1. החלל – איך יצאנו לדרך?

חוק מספר אחד באולמות אירועים הוא שאם החלל לא עובד אז הכל לא עובד. תחשבו על כל הפעמים שהרגשתם שרחבת הריקודים קטנה מדי או גדולה מדי (או גרוע מכך, אלוהים הוא באמת די ג'יי כי הוא ממוקם בשמיים ולא רואים אותו). תחשבו על כל הפעמים שהושיבו אתכם בפינה הכי לא קשורה באולם (ועל הדרך גם נזכרתם איך פעם הגננת הייתה מושיבה אתכם בעונש בפינה). הקו המנחה שהוביל אותנו בשיפוץ המוחדש של הלורנס היה למצוא את המהות הנכונה של החלל, את האנרגיה המתאימה ומתוך הגרעין הזה לייצר את גם התחושה הנכונה. בין אם מדובר באירוע בוטיק או בחתונה רבת משתתפים, כולם ימצאו את המקום שלהם בלורנס החדש פשוט כי הבסיס העיצובי הוא נכון.

הלורנס - מבט פנים

2. המבנה – איך שיפצנו מבנה עות'מאני עתיק?

הלורנס שוכן בתוך מבנה עות'מאני עתיק, מבנה יפואי אותנטי שעשוי מכורכר ובנוי מקשתות אבן. הלורנס הוא יפו כמו שאנחנו מדמיינים את יפו, העיר הישנה שמחוברת לסמטאות ולחנויות הקטנות של פעם, אבל הלורנס הוא גם יפו החדשה, מקומות הבילוי הטרנדים וחנויות המעצבים. לכן בשיפוץ המבנה לקחנו בחשבון שמצד אחד חשוב לשמר את המבנה העתיק, ומצד שני חשוב להתאים אותו לכאן ועכשיו. לא מעט המשאבים בשיפוץ החדש הופנו לטובת הבלטת המבנה עצמו והיופי הייחודי שלו: קילוף וחשיפת אבן הכורכר היפה, שמירה על הגג של המקום, ועוד

הלורנס - מבנה עות'מאני עתיק

3. עיצוב הפנים – אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

כל פריט שנכנס אל המקום נבחר בקפידה ועם מחשבה. המהפך בלורנס הוא גם ברמת העיצוב האישי וגם בחשיבה על הפרטים הקטנים. בעיצוב החלל הפנימי, יש חשיבות לכל פרט ופרט: בין אם מדובר במדף שעיצבנו במיוחד (ולא תראו באף מקום אחר) או בין אם מדובר בכיסאות, שחלקן שופצו במיוחד בהשראת שוק הפשפשים הסמוך, וחלילה לא יצאו מתוך מפעל תעשייתי שמייצר את אותו קו של כסאות. בלורנס המחודש תמצאו קיר צלחות לבנטיניות ייחודיות שנאספו עם השנים, קיר עץ משאלות עם נרות, פינת קפה עם אוסף פינג'אנים ועוד למעשה כל הפינות של החלל משופעים בחפצים ורהיטים שנאספו מכל מיני מקומות (משוק הפשפשים הסמוך ועד שווקים בעולם) ומשלבים בין חדש לישן, בין אורבני לכפרי, בין אותנטי למודרני.

מבט על הגג של הלורנס

4. מה עושים עם כל הטוב הזה? אירועים איזו שאלה

אחרי שהתעסקנו בחיצוניות אפשר כבר לדבר על המהות. וויליאם שייקספיר אמר שאנחנו יודעים מה אנחנו, אך לא מה היינו יכולים להיות, אבל זה היה לפני שהוא הכיר את הלורנס. באירועים בלורנס לא תמצאו את האורחים שלכם עומדים בתור לאוכל, פשוט כי אנחנו לא מפעל העמסה של צלחות אורז ופרגית (אגב, האוכל עצמו מוגש בכלים שהוכנו בעבודת יד או נאספו בספרד, פורטוגל וטורקיה). העיצוב הייחודי של הלורנס מאפשר לו להיות המקום המושלם לאירועי בוטיק קטנים או גדולים,לאירועים עסקיים או חתונות מיוחדות.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES