חתונות מיוחדות – עושים סדר: המדריך המלא לסוגי החתונות

by admin

החלטתם להתחתן? רגע לפני שתקבעו פגישה באולם אירועים חשוב שתקראו את הכתבה הזאת שתעשה לכם סדר בסוגים השונים של האירועים

1. חתונה קלאסית

חתונה קלאסית היא למעשה חתונה לפי מיטב המסורת: הקהל מוזמן לקבלת פנים שלאחריה נערכת החופה. בתום הטקס הקהל ממשיך בעצם למנה העיקרית לרוב בישיבה סביב שולחנות ולאחר הארוחה מתחילים בברכות, הסרטים, ההפתעות וכמובן מסיבת הריקודים הכוללת מנות אחרונות ומתוקים.

2. חתונה משולבת

מדובר בחתונה שמשלבת בין שני חלקי האירוע: אל החלק הראשון של האירוע נהוג להזמין קהל מהמעגל הקרוב יותר הכולל את שתי המשפחות לארוחה אינטימית סביב שולחן אבירים לאחריה מזמינים את האורחים מדרגה שנייה, שלישית וכו’. כאשר שני הקהלים נפגשים ניתן להתחיל את טקס החופה (בלורנס יש את תהלוכת החתונה בסמטאות יפו העתיקה בליווי תזמורת חיה בסגנונות מגוונים או טקס על הגג של המקום) חתונה משולבת מאפשר מספר רב יותר של מוזמנים, מקלה קצת על רמת המתח של הזוג הצעיר (קודם משפחה אחר כך חברים) ועוד

3. חתונת אחרת Free Style

חתונה אחרת היא חתונה זורמת יותר מבחינת הקונספט, האוכל מוגש לאורך כל האירוע כולו ללא עצירה או הפסקות, מה שמונע מצב של לחץ על עמדות האוכל מצד אחד ומצד שני מאפשר לייצר אווירה של מסיבת ריקודים בשלב מוקדם יותר. לרוב, אופן הישיבה הוא קליל יותר ונינוח (המקומות אינם מסומנים) מה שיוצר מפגש ושיח בין כל שלל המוזמנים (המבוגרים והצעירים כאחד)

4. חתונה הפוכה

חתונה הפוכה היא חתונה שבה הכל קורה הפוך. החתונה בנויה כך שכל החלק של הקבלת הפנים והמנות העיקריות הוא בהתחלה, לאחר מכן הטקס פלוס שבירת הכוס (או המנורה או הגיטרה, באמת שראינו הכל) ואז מתחילים מייד במסיבה. חתונה הפוכה היא מאוד טרנדית בשנים האחרונות והיא מאפשר לבנות אירוע בקצב מעט אחר ובעיקר מטיבה בחלק של המסיקה המסיבה שנמשכת עד השעות הקטנות של הלילה ללא הפסקה.

מחפשים חתונה אחרת, משולבת או קלאסית? דברו איתנו פה 03-6837373 או בטופס צור קשר

הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES