הכירו את הטרנד הלוהט בעולם החתונות: ארגון חתונה ברגע האחרון

by admin

הוזלת עלויות, חסכון באנרגיות ושמירה על שלום בית:  יותר ויותר זוגות סוגרים את ארגון חתונה שלושה חודשים מראש. מה זה ההבדל בין לארגן חתונה שנה מראש וחודשיים מראש? בדיוק בשביל זה אנחנו פה

ארגון חתונה בחצי שנה או בחודשיים?

החלטתם להתחתן עוד שלושה חודשים? מזל טוב! יש סיכוי שאתם מהזן הזה של הזוגות הזורם, הסוג שמחפש לארגן חתונה בקצב שלו, ואם זה משמח, אתם לא לבד. יותר ויותר זוגות לוקחים את ארגון החתונה בקלות ובצדק. מי צריך לבחור שמלת כלה חצי שנה מראש ולמה לגרום לאמא להציק לכם במשך 7 חודשים שהיא רוצה להזמין את מירי חברה שלה מהעבודה.

מה ההבדל בין לארגן חתונה שנה מראש לבין שלושה חודשים

שאלה טובה. ההבדלים יכולים לקבל ביטוי בכסף וזמן. תחשבו שארגון חתונה במשך שנה ומתפרס לאורך זמן, מתקצר לשלושה חודשים והולכת לקחת פחות זמן, והמסקנה היחידה היא שחשוב שתהיו יעילים, מדויקים וברורים עם הרצונות שלכם. אם יש לכם זמן לחתונה תוכלו ללכת לבדוק מספר של אולמות אירועים לעומת ארגון חתונה ברגע האחרון שמצריך מכם להיות מדויקים יותר עם הבחירה ומקצר משמעותית את מספר האולמות שתוכלו לבדוק.

הגג של הלורנס

יש להכין רשימת צרכים ורצונות ממוקדת מראש (כולל תקציב לאירוע)

בין אם יש לכם זמן עד החתונה או לא, רשימת צרכים ומשימות לתכנון החתונה חשובה לכל סוג של ארגון חתונה. הרשימה עוזרת לעשות סדר בתקציב, סדר במשימות ובחשיבות שלהן וסדר בניהול משק הבית באופן שפוי. אז קודם כל כמובן חשוב לסגור תאריך לאירוע ואולם אירועים (ומספר מוזמנים שמתאים לאולם). את כל אילו יש להכניס למסמך אקסל מסודר, ואיתו גם את ספקי האירוע, מעצב/ת אירוע, שמלת כלה ועוד.

 

ארגון חתונה יכול גם לחסוך כסף

ארגון חתונה יכול לחסוך לכם עלויות ולא מעט. אם החלטתם לארגן חתונה ברגע האחרון  סביר מאוד שהספקים, ממעצב שיער ועד מאפרת, ישמחו להכניס ליומן שלהם עוד אירוע ברגע האחרון, ולהוזיל עלויות בהתאם. זה לא אומר שהמחירים יחתכו בחצי כי שירות טוב ואיכותי עדיין הוא כזה ששווה לשלם עליו, אבל בהחלט הנחה במחיר. גם באולמות האירועים עצמם תוכלו לקבל הנחה על תאריכים פנויים ברגע האחרון, בעיקר אם החלטתם להתחתן בחורף. אבל גם אם יש לכם זמן עד החתונה, אל תתביישו להתמקח ולבקש הנחה במחירים מנותני השירות השונים

ארגון חתונה בלורנס

ארגון חתונה עם סגירת חבילת ספקים משתלמת ומותאמת לכם

ארגון חתונה מצריך יעילות גם בבחירת הספקים, לכן מומלץ לבחור בחבילת ספקים מטעם המקום. אולם האירועים הלורנס הוא חלק מקבוצת דינמו (הייאנד, ריברסייד וגלריה דובנוב) שעובדת עם הספקים הטובים שיש בעולם החתונות ועם צוות מנהלים מנוסים ומקצועיים שישמחו לעזור לכם להפיק ולארגן את החתונה.

הצוות של הלורנס יעזור לכם לסגור ספקים לאירוע

ולבסוף – איך לנהל את הזמן נכון?

כמו שכתבנו, יש מגמה ברורה של לא מעט זוגות שמארגנים את החתונה שלושה חודשים מראש ולא סוגרים שנה קדימה. אחת הסיבות היא שארגון חתונה יכול לתפוס לא מעט מהזמן הפנוי שלכם ועדיף לנסות לייעל את התהליך. לא מעט זוגות רוצים להתעסק עם ארגון החתונה כמה שפחות זמן ולנסות לקצר ולייעל את התהליך ועל הדרך לחסוך מריבות. כך או כך, חשוב לזכור שבסוף מדובר באירוע שאמור להיות ערב מהנה, משמח ומרגש, והדרך חשובה לא פחות מהמטרה.

הלורנס הוא חלק מקבוצת דינמו

קרדיט צילום: מתן כץ, יונתן בן חיים, לוז

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הלורנס אולם אירועים בתל אביב יפו מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES