ארכיונים: Testimonials

החתונה של דנה וגל

"לצוות הלורנס היקר, רצינו להגיד שהיה אירוע מושלם-חתונת שישי צהריים, בדיוק מה שדמיינו. האוכל ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות וכל האורחים עפו על האיכות והטעם. בתור צמחונית יכולה בלב שלם להגיד שיש כמות גדולה של מנות צמחוניות (פתיחה ועיקרית) שלא תשאיר אף צמחוני בלי אוכל – בהבטחה. באירוע החתונה שלנו היו גם קוקטיילים מגניבים מ-4 סוגים (חברה חיצונית שעובדת עם הלורנס), שהרימו את האווירה ואין אחד שלא אמר לי שזה הקונספט הכי מגניב שיכול להיות באירוע (בלי קשר לאלכוהול שהיה). מנהל המקום עמוס היה איתנו בקשר תמידי בכל החודשים שלפני האירוע ודאג שנצא מרוצים, אז תודה על זה!❤️ לשאר העובדים שזכינו להכיר מקרוב; רן ודר, תודה על העזרה והגשמת החלום בחתונה. האירוע היה הכי טוב שיכול להיות, וכל האורחים יצאו שמחים ומרוצים. נרגשים ולא מאמינים שהרגע הזה עבר, תודה לכל צוות הלורנס ונפגש בשמחות!"

החתונה של דניאל זילברשץ

"במשפט אחד – קרה לנו נס. הלורנס, ועמוס בפרט, הצילו אותנו אחרי שנאלצנו לבטל את מקום האירוע בו הייתה אמורה להתקיים החתונה שלנו שבועיים לפני האירוע. עמוס קיבל אותנו בזרועות פתוחות והציל את המצב בלי לנצל אותנו, בלי לעשות לנו ״טובה״ ובלי מניירות. בפעם הראשונה שנכנסנו למקום ופגשנו את עמוס התאהבנו בו ובמקום. האנרגיה של המקום והצוות השרו רוגע עלינו ועל המשפחות ונתנו לנו להנות בחופשיות מוחלטת. האורחים התעלפו מהאוכל ומהמקום ואנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות. האוכל היה טעים ברמות, אנחנו טרפנו אותו בחדר, ולא מפסיקים לאכול אותו מאז גם בבית. השירות של כל אחד מהצוות היה מעל ומעבר. הסבתות הפולניות ביותר התרשמו מהמלצרים והמנהלים כאחד, והשירותיות של כולם הורגשה על ידי כל אורחים. אנחנו מודים לאלוהים (ולעמוס) על המפעל הנפלא הזה, שנועד רק לשמח ולעשות טוב לאנשים."

החתונה של מיטל ודניאל

"מקום מהמם ומיוחד. הצוות שם מקצועי מאוד והשירות ברמה הכי גבוהה שיש הברמנים, המנהל אירוע, המלצרים ועמוס מנהל המקום. עמוס הקשיב לנו לאורך כל הדרך ונענה לכל בקשתנו וביום של החתונה הסתובב ווידא שהכל פועל כמו שצריך. הברמנים- דאגו שאני והחתן נשתה המון מים. מנהל האירוע רן- לא נח לרגע ודאג שהכל יתקתק כמו שצריך. האוכל- הכי טעים בעולם. לא הפסקנו לקבל פידבקים מהאורחים טענו שזה האוכל הכי טעים שאכלנו ונהנו מהצוות המדהים שדאג להם לאורך כל האירוע. החתונה בלורנס הייתה הרבה מעל הציפיות שלנו. ממליצה בחום💜💜"